Всем проживающим на территории Крыма важно знать

Відповідно Закону України «Про громадянство», громадянин  України, який відповідно до чинного законодавства України  є  таким,  що постійно проживає за кордоном, може вийти з громадянства  України  лише за його клопотанням. Оформлення виходу з громадянства України здійснюється за заявою особи на ім’я Президента України, яка подається  до закордонної дипломатичної установи.

При цьому, датою припинення громадянства України у цьому випадку, є  дата  видання  відповідного  Указу Президента України.

Таким чином, Російська Федерація не може приймати будь-яких рішень щодо припинення українського громадянства мешканців АР Крим та міста Севастополя. Подавати будь-які заяви для збереження громадянства України не потрібно.

Державна міграційна служба України також застерігає громадян у жодному разі не передавати паспорти громадянина України будь-яким особам та представникам іноземних держав, оскільки у майбутньому такі паспорти можуть бути використані для протиправної діяльності, наприклад, для продажу майна, отримання кредитних коштів тощо.

Іноземцям та особам без громадянства, які подавали документи на набуття громадянства України на території Кримського півострова, необхідно звертатися до ДМС України за телефонами: +38 (044) 289-50-91, +38 (044) 289-50-95

Хотите мы Вам перезвоним?
Мы перезвоним вам в ближайшее время и ответим на все вопросы. Оставьте свой номер телефона: